You are currently viewing Podłogi do sypialni Quick-Step

Podłogi do sypialni Quick-Step

Wybór podłogi do sypialni Quick-Step – nie jest tak prosty jak mogłoby się nam na pozór wydawać. Mimo iż podłoga w sypialni nie jest narażona na tak duże uszkodzenia mechaniczne jak podłoga w przedpokoju to pod uwagę musimy wziąć kilka niezbędnych czynników, aby nie popełnić błędu. Zastanówmy się, w jakim stylu chcemy urządzić sypialnię następnie, który materiał będzie idealnie się z nim komponował oraz jaki wzór czy też faktura – podkreśl całe założenie.

Drewniane podłogi do sypialni

Drewniana podłoga idealnie sprawdzi się w sypialni, ponieważ wyróżnia się przytulnym i ciepłym charakterem. Dodatkowo stąpając po niej w bosych stopach doznajemy wyjątkowych emocji. Podłoga drewniana w sypialni musi idealnie współgrać z pozostałymi elementami wystroju. Drewno samo w sobie jest bardzo dobrym i szlachetnym materiałem, który wyróżnia się wyjątkową trwałością. Co więcej drewniana podłoga prezentuje się zachwycająco w każdym wnętrzu. Nieważne czy jest ono utrzymane w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym.

Panele podłogowe do sypialni

Panele podłogowe wykorzystane na podłodze w sypialni wyróżniają się łatwym i szybkim montażem. Dodatkowo do tego celu nie wymagają dużej znajomości technik montażu oraz specjalistycznych narzędzi. Panele podłogowe laminowane czy podłoga winylowa idealnie sprawdzi się w sypialni. Wystarczy, iż dopasujesz ją do swojej aranżacji.

Panele podłogowe Quick-Step

Panele podłogowe Quick-Step sprawdzają się w sypialni, ponieważ wyróżniają się przyjemnym wyglądem i drewnianą fakturą. Dzięki Quick-Step sypialnia staje się oazą odpoczynku dodatkowo są przyjemne w dotyku pod stopami. Cechą wyróżniającą panele podłogowe Quick Step jest również przyjazność dla alergików, aby każdy domownik spał bezpiecznie i zdrowo.

Dlaczego podłogi do sypialni Quick-Step sprawdzą się w sypialni?

Podłogi do sypialni Quick-Step

Podłogi dla każdego gustu

Będąc w domu, spędzasz około jednej trzeciej czasu w sypialni. Bez wątpienia potrzebujesz tam podłogi, która odzwierciedla Twój styl. Odkryj autentyczne wzory i kolory, porównaj różne rodzaje wykończeń i tekstur, wybierz dowolny rodzaj ukosowania, typ rowków oraz innych dopasowanych akcesoriów. Wśród podłóg Quick-Step — laminowanych, z drewnianych lub winylowych — na pewno znajdziesz podłogę, dzięki której urządzisz sypialnię swoich marzeń.

Ciepło i miękkość w dotyku

Masz problem z porannym wstawaniem z łóżka? Wybierz, więc podłogę Quick-Step do sypialni. Jej miękkość — ekskluzywna przyjemność dla Twoich stóp — sprawi, że wstawanie stanie się przyjemnością. A dzięki odpowiedniemu podkładowi podłogi Quick-Step mogą być łatwo łączone z ogrzewaniem podłogowym: czego więcej potrzeba do zapewnienia sobie dobrego snu?

Łatwość pielęgnacji

Uszczelnione powierzchnie podłogi, szczeliny antystatyczne, wodoszczelne powłoki — podłogi Quick-Step mają wszystko, czego potrzeba, aby zapobiec zbieraniu się brudu lub pomóc w błyskawicznym posprzątaniu sypialni. Dzięki temu są też bardzo przyjazne dla alergików: wreszcie możesz zdrowo spać i oddać się sennym marzeniom.

Układanie w mgnieniu oka

Dzięki opatentowanym technologiom Uniclic i Uniclic Multifit firmy Quick-Step możesz ułożyć podłogę w sypialni jak profesjonalista, po prostu łącząc deski na zatrzask. Jest to niezwykle łatwe — nawet w najmniejszych zakątkach sypialni.

Bez problemów przez lata

Odporna na ścieranie podłoga Quick-Step — laminowana, winylowa lub drewniana — jest tak skonstruowana, aby wytrzymać przez wiele lat. Aby zapewnić optymalny komfort w trakcie nocnego odpoczynku przez wiele lat, Quick-Step oferuje, co najmniej 25-letnią gwarancję na większość swoich produktów.

Odwiedź nasz salon podłóg i sprawdź wyjątkową ofertę podłóg Quick-Step.

Dodaj komentarz