You are currently viewing Drzwi przesuwne Porta

Drzwi przesuwne Porta

Drzwi przesuwne Porta prezentują najwyższą jakość i dbałość o detale. Cieszą się rosnącą popularnością i zadowoleniem klientów. W jakich wnętrzach warto postawić na drzwi przesuwne Porta? Co wyróżnia je na tle pozostałych producentów? Sprawdź, co zyskujesz kupując produkty Porta.

Drzwi przesuwne Porta Black
Drzwi przesuwne Porta Black

Drzwi przesuwne Porta

Niewielkie pomieszczenia, wąskie korytarze, nieustawne pokoje – to właśnie w nich powinny znaleźć się drzwi przesuwne Porta. Drzwi łamane świetnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach – gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota, zaś ergonomia i funkcjonalność to podstawa aranżacji. Drzwi suwane sprawdzą się w oryginalnych wnętrzach, stawiających na niecodzienne rozwiązania. Styl rustykalny, skandynawski i japoński kochają drzwi przesuwne. Ten rodzaj drzwi jest wpisany w ich stylistykę. To świetna alternatywa dla tradycyjnych drzwi, które w nie każdym wnętrzu będą prezentować się atrakcyjnie. Drzwi przesuwne Porta możemy z powodzeniem zamontować w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo możemy zdecydować o sposobie ukrycia drzwi. Do wyboru mamy drzwi przesuwne z systemem naściennym lub chowane w ścianie.

Możliwości aranżacyjne drzwi przesuwnych

Staranne wykonanie i elegancja połączona z solidnością to podstawowe cechy drzwi przesuwnych Porta. Wybierając drzwi suwane ukryte w ścianie zastanów się nad kolekcją Kompakt. Zwróć uwagę na systemy naścienne w Kolekcji Porta i Alu. Szyny służące do otwierania i zamykania drzwi zostały ukryte za specjalną belką maskującą. To bardzo ważne, aby drzwi przesuwne były atrakcyjne i prawidłowo zamontowane.

Dopasowanie drzwi suwanych do każdego wnętrza

Szeroka paleta kolorystyczna pozwala na dopasowanie drzwi przesuwnych do praktycznie każdej aranżacji. Wybierając kolor drzwi kieruj się nie tylko trendami, ale także indywidualnymi preferencjami. Moda przemija, a nasze gusta pozostają niezmienne. Wybór drzwi to bardzo ważna decyzja, ponieważ nie zmieniamy ich przy każdym remoncie. Dodatkowo zwróć uwagę na harmonię całości. Drzwi przesuwne powinny być dopasowane kolorystycznie do pozostałych elementów m.in. podłogi. Wybierać możesz spośród najbardziej klasycznych kolorów, takich jak mahoń, orzech, dąb (imitujących odcienie naturalnego drewna), jak i kolorów bardziej nietuzinkowych – szarości, bieli, błękitu, odcieni piaskowca.