Podłoga drewniana | Panele drewniane | Parkiet | Warszawa

Podłoga drewniana od lat kojarzy nam się z najwyższą jakością, trwałością i luksusem. Montaż podłogi drewnianej to najbardziej ponadczasowe i klasyczne rozwiązania, na jakie decydujemy się w naszych domach i mieszkaniach. Mimo iż, kiedyś królował parkiet drewniany dziś wraca on w nowej i odświeżonej wersji. Parkiet drewniany ma kilka cech, które wpływają na ostateczny efekt wizualny pomieszczenia. Podłoga drewniana pod wpływem światła słonecznego może zmienić barwę, dzięki czemu nigdy się nam nie znudzi. Intrygujące barwne przejścia tworzą niepowtarzalne wrażenia wizualne.

podłoga drewniana Warszawa
podłoga drewniana Warszawa

Do głównych zalet podłogi drewnianej zaliczamy oczywiście jej trwałość i uniwersalność. Podłoga drewniana w przeciwieństwie do paneli podłogowych może być poddawana renowacji – dzięki cyklinowaniu, lakierowaniu oraz naprawianiu ( uzupełnianiu). Grupa tych cech sprawia, iż podłoga drewniana cieszy nasze oczy przez wiele lat i zachwyca trwałością. Sprawdzone rozwiązania sprawiają, iż podłoga drewniana w kilka chwil może zostać przywrócona do pierwotnego stanu, zaś wnętrze nabierze świeżego wyglądu.

Podłoga drewniana to moc zalet wizualnych i funkcjonalnych. Uniwersalność i naturalny charakter sprawia, iż w naszych wnętrzach nie tylko dominuje wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, ale także mikroklimat. Ponadczasowa faktura drewna sprawdzi się nie tylko w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach, ale także w stylu vintage. Podłoga drewniana to również nieodłączny element stylu Eko i powiązania z naturą. Parkiet idealnie wpisuje się w styl; skandynawski, marynistyczny, kolonialny, prowansalski i rustykalny.

podłoga drewniana Warszawa
podłoga drewniana Warszawa
podłoga drewniana Warszawa

Podłoga drewniana Quick-Step, a ogrzewanie podłogowe

Podłoga drewniana Quick-Step to synonim ciepła i autentyczności wnętrza. Naturalny klimat, jaki daje podłoga drewniana i praktyczność – to zalety doceniane od stuleci. Do funkcjonalności podłogi drewnianej możemy zaliczyć możliwość połączenia jej z ogrzewaniem podłogowym. Synteza tych wszystkich czynników sprawia, iż podłoga drewniana Quick-Step pasuje do każdego stylu i będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Podłoga drewniana Quick-Step wyróżnia się łatwym w obsłudze systemem zatrzaskowym. Dzięki niemu podłoga drewniana w mgnieniu oka uzupełni wnętrze. Dodatkowo system montażowy Uniclic Multifit zapewnia perfekcyjne wypoziomowanie i brak szczelin. Dodatkowo chroniąc podłogę przez wypaczeniem czy też działaniem wilgoci.

Podłoga drewniana Quick-Step wyróżnia się trwałością i niepowtarzalnym pięknem. Wierzchnią warstwę stanowi wykończenie siedmioma ochronnymi warstwami lakieru utwardzanego UV lub dwiema warstwami specjalnego oleju. Trwałość to drugie imię Quick-Step, dlatego też właśnie te podłogi drewniane objęte są DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ.

podłoga drewniana Warszawa
podłoga drewniana Warszawa