You are currently viewing Panele laminowane Wineo z powłoką antystatyczną

Panele laminowane Wineo z powłoką antystatyczną

Panele laminowane Wineo z powłoką antystatyczną powszechnie przybrały nazwę paneli antystatycznych. Elektrostatyczność występuje m.in. podczas chodzenia po parkietach i podłogach laminowanych. Pomiędzy dwoma ciałami tworzy się pole elektrostatyczne, ponieważ ładunki dodatnie i ujemne nie mają ujścia, gdy przewodność ciała jest zakłócona. Wpływ na to mają podeszwy buta i powierzchnia podłogi, prędkość i styl poruszania się, odzież i warunki klimatyczne.

Dlaczego panele podłogowe z powłoka antystatyczną są warte uwagi?

Człowiek może „naładować” się aż do 25 KW. Ludzkie wyładowania odczuwa się od ok. 2 KW, a ponad 4 KW potrafią być bolesne. Dlatego też warto zainteresować się ofertą marki Wineo. Panele podłogowe z powłoka antystatyczną redukują elektryczne napięcia, odprowadzając je do podłoża. Oprócz tego podłogi laminowane są łatwiejsze w utrzymaniu ich w czystości, ponieważ brud i kurz nie przylegają tak mocno jak w przypadku podłóg pozbawionych tej właściwości.

Podłoga laminowana Wineo

Podłogi laminowane Wineo odznaczają się wysokimi standardami jakości. W kolekcjach paneli laminowanych Wineo znajdziemy produkty o właściwościach antystatycznych. To innowacyjny produkt, który pozwoli nam na uniknięcie nadmiernego naładowania prądem. Dodatkowo unikniemy nieprzyjemnych wyładowań podczas np. podawania komuś dłoni. Wielu z nas kojarzy ten moment „kopnięcia prądem” nie tylko podczas kontaktu z innymi ludźmi, ale także dotykając różnych przedmiotów w domu.

Panele laminowane Wineo z powłoką antystatyczną, odznaczają się antystatycznymi właściwościami, redukują elektryczne napięcia, odprowadzając je do podłoża zanim dojdzie do odczuwalnego rozładowania. Ponadto przy wszystkich podłogach o powierzchni antystatycznej jest łatwiej o utrzymanie czystości, ponieważ brud i kurz nie przylegają tak mocno jak w przypadku podłóg pozbawionych tej właściwości. Użytkownicy ogrzewania podłogowego znają to uczucie, kiedy kurz z całego domu gromadzi się na podłodze, zbijając się w kłęby.

panele laminowane Wineo
Panele podłogowe Wineo

Po ułożeniu paneli podłogowych z powłoką antystatyczną zaleca się, aby do pierwszego czyszczenia paneli laminowanych Wineo, użyć środków czyszczących do laminatu Dr. Schutz. Po takim zabiegu podłoga zostanie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń, a właściwości antystatyczne zostaną aktywowane. Powierzchnia będzie gotowa na wyzwania codzienności: wytrzymała i łatwa w pielęgnacji normalnymi środkami czyszczącymi.

Odwiedź nasz salon podłóg i drzwi – poznaj szeroką ofertę paneli antystatycznych.

Dodaj komentarz