You are currently viewing Kompozycje z podłogami Quick-Step

Kompozycje z podłogami Quick-Step

Zabawa światłem i kolorem wsparta wyjątkowymi podłogami Quick-Step to recepta na; większe, cieplejsze i głębsze doznania designerskie. Jeżeli zależy ci na tworzeniu ponadczasowych i wyjątkowych aranżacji własnej przestrzeni to z pewnością zainteresuje cię oferta podłóg Quick-Step. Wystarczy, że wykorzystasz grę kolorów; podłogi, sufitu i ścian, aby pomieszczenie wyglądało na większe, a ciemniejsze na jaśniejsze.

Jeżeli chcesz, aby pomieszczenie miało; przestronny rustykalny i ponadczasowy wygląd – wykorzystaj podłogę Quick-Step w jasnym kolorze. Połącz je z jasnymi meblami, aby uzyskać kontrastową i zaskakującą aranżacje. Dla osób ceniących ciemne podłogi i kontrastowy świetną propozycją będzie połączenie; jasnych ścian z ciemnymi kolorami dodawanymi w celu podkreślenia akcentów. Wykonując aranżacje w ciemnej tonacji musisz pamiętać, iż nadmiar ciemnych kolorów wywoła ponure wrażenie oraz negatywnie wpłynie na całą atmosferę.

Kompozycje z podłogami Quick-Step

Pierwszą ciekawą propozycję będzie zestawienie jasnej podłogi i jasnych ścian. Uzyskasz wrażenie bardziej przestronnego wnętrza, a zatem większego. Uzupełnij aranżacje ciemnymi meblami, aby efekt nie był zbyt sterylny. Jasna podłoga i ciemne ściany podkreślą horyzontalne elementy wystroju wnętrza. Aranżacją przykuwającą uwagę będzie; jasna podłoga, jasny sufit i tylna ściana. To rozwiązanie w szczególności sprawdza się w pomieszczeniach opartych na w planie kwadratu. Dzięki nim przywrócisz proporcje.

kompozycje z podłogami quick step

Czwartą propozycją wykorzystania podłóg Quick-Step jest aranżacja na bazie; jasnej podłogi jasnego sufitu oraz ciemnej tylniej ściany. To praktyczny sposób na optyczne pomniejszenie wnętrza i nadanie mu przytulności. Aby wprowadzić do wnętrz harmonie zdecyduj się na kompozycje; jasnej podłogi, ciemnego sufitu oraz ciemnych ścian. Tego typu rozwiązanie idealnie sprawdza się w łazience. Jeżeli borykasz się z wąskim wnętrzem wykorzystaj; ciemną podłogę, jasny sufit oraz jasne ściany. Praktycznym sposobem dla wysokich pomieszczeń i jest ciemna podłoga ciemny sufit oraz jasne ściany. Ostatnią propozycją wykorzystania podłóg Quick-Step jest; ciemna podłoga, jasne sufit i ciemne ściany, które wprowadzą do pomieszczenia ciekawy efekt cieni. W takim zestawieniu światło wpada do pomieszczenia jedynie od góry. Nadając klimatyczny i przytulny charakter. Szczególnie sprawdza się w sypialni.

Zapraszamy was do naszych salonów oraz sklepu internetowego gdzie poznacie szeroką ofertę podłóg Quick-Step zaś odwiedzając nas w salonie sprzedaży możesz większość z nich obejrzeć i dotknąć na żywo.

Dodaj komentarz