You are currently viewing Idealne podłogi Quick-Step

Idealne podłogi Quick-Step

Podłoga, to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Musi być elegancka, praktyczna i trwała. Właśnie, dlatego w naszym salonie stawiamy na podłogi Quick-Step, które są dostępne w szerokiej gamie; kolorów, stylów oraz wykończeń. Dzięki nim wnętrza stają się dopracowane i dopasowane do twoich potrzeb oraz preferowanego stylu. Jednak przy tak wielu możliwościach spróbujemy doradzić Wam, którą podłogę wybrać i w jaki sposób zestawiać ze sobą kolorystykę, aby wnętrze było wyjątkowe i niepowtarzalne.

Sześć podstawowych kolorów od Quick-Step

Podłogi Quick-Step wyróżniają sześć podstawowych kolorów, które pozwalają na perfekcyjne dopasowanie podłogi do całej aranżacji. Pozwalają na dopasowanie; wyglądu i faktury do twoich potrzeb

Żółć i beż kojarzą nam się ze słońcem radością oraz optymizmem. Podłogi Quick-Step w tym odcieniu zostaną wykonane z; jasnego dębu, buku lub klonu. Polecane są do wykorzystania w ciemnych pokojach, dzięki którym staną się bardziej słoneczne i wprowadzą spokojniejsza atmosferę. Drugą paletą kolorów jest czerwień i pomarańcz. Wprowadzają do wnętrza; ciepło, intymność oraz harmonię. W tej palecie podłóg Quick-Step znajdziemy wzory wiśni lub merbau. Ten drugi idealnie sprawdzi się w naturalistycznym stylu wyróżniając egzotykę i ciepło. Oba świetnie komponują się z meblami w stylu kolonialnym.

Paleta barw – podłogi Quick-Step

Trzecim odcieniem jest brąz. Podłogi o brązowym zabarwieniu Quick-Step dają poczucie związku z naturą. Kojarzą się z; ziemią, wygodą oraz poczuciem bezpieczeństwa. Wykorzystaj brązowe podłogi Quick-Step, jako tło dla rustykalnych mebli oraz jasnych i ostrych kolorów. Czwarta kolorystyka podłóg Quick-Step to biel oraz jasny beż. Wprowadzają do wnętrza światło poczucie czystości i ponadczasową elegancję. Podłogi tego typu wykonane są z klonu lub sosny norweskiej wprowadzając do naszych wnętrz jasność przestrzeń oraz oryginalne światła. Podłogi Quick-Step w tym kolorze idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Szarość jest kolejnym kolorem wyróżnionym przez Quick-Step. Jest to jeden z naszych ulubionych kolorów i jednocześnie najczęściej stosowanym. Kojarzy nam się z naturalnością elegancją oraz spokojem. Podłogi w odcieniu szarości idealnie wpisują się w modne wnętrza bazujące na kolorze oraz ciepłej tonacji. Jako ostatnie Quick-Step wyróżnia te w odcieniach czerni. To właśnie one wprowadzają do wnętrza; luksus, styl i elegancję. Czarne podłogi w szczególności polecane są do nowoczesnych wnętrz bazujących na kontrastach.

Odwiedź nasz salon podłóg i drzwi oraz sprawdź, co możemy ci zaoferować.

Dodaj komentarz