Quick Step

Firma Quick-Step dysponuje odpowiednią podłogą do każdego wnętrza. Deski i płytki Szerokie i wąskie Nowoczesne i tradycyjne Dostępna jest podłoga Quick-Step do każdego pomieszczenia – nawet do łazienki.

Montaż podłogi Quick-Step przebiega w mgnieniu oka dzięki opatentowanemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic. Ten system jest bardzo przyjazny dla użytkownika, znacznie szybszy i znacznie trwalszy niż inne systemy. Dzięki niemu montaż jest łatwiejszy, nawet w najmniejszych zakątkach pomieszczenia.

Dzięki Quick-Step naprawdę łatwo jest utrzymać swoją podłogę w czystości. Dzięki uszczelnieniu powierzchni laminatu nie ma mowy o zbieraniu się brudu.  Podłogi laminowane Quick-Step mogą być łączone z ogrzewaniem i chłodzeniem podłogowym. Dzięki odpowiedniemu podkładowi i w przypadku montażu jako podłoga pływająca podłogi Quick-Step mogą być doskonale łączone z ogrzewaniem podłogowym. Warstwa wierzchnia podłóg laminowanych Quick-Step jest pokryta wyjątkowo wytrzymałą powłoką ochronną Scratch Guard, umożliwiającą cieszenie się piękną, naturalnie wyglądającą podłogą o wiele dłużej. Dzięki tej wysoce wytrzymałej opatentowanej powłoce wierzchniej podłoga laminowana Quick-Step jest do 10 razy bardziej odporna na mikrozarysowania niż podłogi bez Scratch Guard.

Firma Quick-Step wkłada tak dużo energii, specjalistycznej wiedzy i zaangażowania w projektowanie i produkcję podłóg, żebyście mogli się nimi cieszyć tak długo, jak tylko zechcecie. Dowodem na to zaangażowanie jest standardowo udzielana 25-letnia gwarancja na nasze podłogi laminowane

Podłogi do sypialni Quick-Step

Podłogi laminowane Quick-Step nie blakną po ich wystawieniu na normalny poziom natężenia światła (słonecznego). Dzięki temu można bez obaw przestawiać meble w dowolnym czasie, nie martwiąc się, że różne fragmenty podłogi będą mieć różne zabarwienie.