Lareco

Produkujemy wiele typów podłóg z litego drewna poczynając od klasycznych parkietów a kończąc na szerokich deskach podłogowych. Specjalny profil produkowanych podłóg sprawia, że z łatwością można je montować klejąc do podłoża a także mocując za pomocą gwoździ do ślepej podłogi. Dzięki unikalnej konstrukcji rowków odprężających praca drewna jest ograniczona do minimum. Firma LARECO jako producent parkietu gwarantuje najwyższą jakość surowców oraz gotowego wyrobu.

Obecnie dzięki modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie, LARECO stało się jednym z najbardziej wszechstronnych producentów naturalnych, drewnianych podłóg w Polsce i Europie.

Dzięki osiągnięciu perfekcji w dziedzinie produkcji podłóg, znajomości najnowszych światowych trendów, LARECO w 2016 roku zaprezentowało wyjątkowo wysublimowaną kolekcję podłóg olejowanych i lakierowanych Nature&Design. Jesteśmy dumni z tego, że nasze drewno zdobi zarówno wielkie, komercyjne przedsięwięcia jak i domy czy mieszkania na terenie Polski i całej Europy. Strategia rozwoju firmy na najbliższe lata to przede wszystkim rozbudowa sieci dystrybucji oraz współpraca z architektami i designerami.