Inter Door

W produkcji drzwi wykorzystujemy naturalne materiały takie jak drewno. Opracowaliśmy własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF. Mamy ogromny szacunek do natury, z której czerpiemy inspirację i na której opieramy swoją produkcję. Przechodzimy też liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Codziennie wdychamy zapach lasu, co stanowi doskonałe środowisko dla twórczej pracy.

drzwi wewnętrzne Warszawa błyszczące

Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

Produkcja oparta o nowoczesny park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji zapewnia wysoką jakość produkowanych drzwi. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w swojej pracy. Stawiamy na wysokie wymagania w zakresie solidności, co zapewnia ponadprzeciętną jakość naszych wyrobów. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001. Posiadamy również certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna).