Eclisse

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od ponad 20 lat produkuje systemy do drzwi chowanych w ścianę. Celem firmy jest stały rozwój oraz produkcja systemów solidnych, funkcjonalnych i łatwych do zainstalowania. Naszą ambicją zaś nadanie pojęciu „skrzydło przesuwne” nowego
znaczenia wykorzystując system przesuwny do aranżacji jakiejkolwiek przestrzeni oraz adoptując w sposób nowatorski miejsce do tej pory zajmowane przez skrzydło rozwierne.
Stałe ulepszamy nasze produkty pragnąc by były one odpowiedzią na każde wymagania dotyczące funkcjonalności, estetyki i bezpieczeństwa.

Drzwi rozwierne należą do tradycyjnego wyposażenia wnętrz, jednak zajmują dużą część powierzchni użytkowej, ograniczają oświetlenie oraz tworzą martwe do zagospodarowania strefy. Eclisse znalazło rozwiązanie tych wszystkich problemów proponując systemy do drzwi chowanych w ścianę, które redukują do minimum przeznaczoną dla nich przestrzeń.

To nowatorskie rozwiązanie łączące pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej.
Wszechstronne zastosowanie systemu Eclisse oznacza, że z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w małych pomieszczeniach ale również w dużych salonach powstałych poprzez połączenie dwóch średnich pomieszczeń w jedno duże.