DRE

Firma Dre powstała w 1991 jako prywatna spółka z polskim kapitałem. Siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Gronowie Górnym. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej oraz szeroka gama produktów, przyniosły firmie niezachwianą pozycję lidera na rynku polskim.

Misja spółki opiera się na innowacyjnych pomysłach i nowych technologiach. W związku z tym podjęto działania mające na celu poszerzenie parku maszynowego, wyposażonego w najnowsze centrum obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię. Nadrzędnym celem firmy jest poszerzenie oferty oraz podbój zagranicznych rynków.

Firma Dre dzięki wieloletniemu doświadczeniu niejednokrotnie została nagrodzona i wyróżniona za jakość swych wyrobów. Dre jest posiadaczem certyfikatu „System Zarządzania Jakością”, uzyskanego zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001, gwarantującego najwyższą dbałość o szczegóły i spełniającego najbardziej rygorystyczne standardy jakości. Drzwi wewnątrzlokalowe systemu DRE zyskały Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6243/2008. Producent oferuje szeroką gamę towarów i udostępnia do dyspozycji klientów rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całego kraju.

drzwi wejściowe Warszawa